Dtik
VII. BATIMAT RUSYA Fuarı, 12-15 Mart 2019, Moskova

VII. BATIMAT RUSYA Fuarı, 12-15 Mart 2019, Moskova


Sayın Üyemiz,

DEİK Türkiye – Rusya İş Konseyi tarafından iletilen duyuru; 

Hükümetin 100 Günlük Eylem Planı çerçevesinde hedef ülkeler arasında yer alan Rusya Federasyonu’na yönelik etkinliklerin artarak devam ettirilmesi önem arz etmektedir. Bu bağlamda, 12-15 Mart 2019 tarihlerinde Moskova’da yedincisi düzenlenecek olan Doğu Avrupa’nın en büyük uluslararası inşaat yapı malzemeleri ve iç dizayn fuarı BATIMAT RUSYA iş insanlarımız için bir fırsat ifade etmektedir.

Önceki yıl altıncısı düzenlenen BATIMAT RUSYA Fuarı, 100.000 m2‘lik geniş bir alanda gerçekleştirilmiş olup, 56 farklı ülkeden 1.000 katılımcı ve toplam 80 ülkeden 103.725 ziyaretçiye ev sahipliği yapmıştır. Her geçen yıl etkisini ve hacmini yükselterek  gelişmeye devam edeceği düşünülen BATIMAT RUSYA fuarı, ülkemiz ve Rusya Federasyonu arasındaki en önemli ticari ilişkilerin başında gelen inşaat ve yapı sektörüyle de bağlantılı olması açısından, ihracatımızın artırılması noktasında önem arz etmektedir.

Crocus Expo’da gerçekleşecek olan söz konusu fuarın detaylarına https://batimat-rus.com/en/ internet bağlantısı üzerinden ulaşılabilmektedir. Türkiye’den katılacak firmalarımızın ayrıntılı bilgi ve kayıt için aşağıdaki irtibat kişisi ile bağlantı kurmaları gerekmektedir:

 

Derya Uludağ
Tel.: +90 543 819 5722
E-posta: derya.uludag@discoverevents.com.tr


Bilgilerinize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Dünya Türk İş Konseyi 

Arama