Dtik
Yunanistan-Türkiye İş Forumu, 5 Aralık 2016

Yunanistan-Türkiye İş Forumu, 5 Aralık 2016

Sayın Üyemiz,

DEİK/Türkiye-Yunanistan İş Konseyi ve Yunanistan Girişimciler Federasyonu (SEV) tarafından, 5 Aralık 2016 tarihinde 10:30-16:30 saatleri arasında SEV Merkez Binası-Atina’da “Yunanistan-Türkiye İş Forumu” düzenleneceği duyurulmuştur. 

Forum’da Türkiye-Yunanistan ikili ticaret ve yatırım ilişkilerinin geliştirilmesi ve işbirliği olanaklarının değerlendirilmesi hedeflenmekte olup; perakende, turizm, tekstil, metal, lojistik, enerji, tekstil sektörlerindeki firmaların biraraya gelerek ikili firma görüşmeleri yapmaları planlanmaktadır. İş Forumu’nun dili ingilizce olacaktır. Yunanistan tarafında şu ana kadar anılan Forum’a katılım teyidi vermiş olan firmaların listesi ekte bilgilerinize sunulmuştur. Liste güncellendikçe katılım formunda verilen link üzerinden gerekli revizyonlar yapılacaktır. Katılımcıların uçak ve otel rezervasyonları kendileri tarafından organize edilecektir. 

Bu çerçevede, ikili ekonomik ilişkiler açısından önem taşıyan bu Forum’a katılımınızı diler, katılım kaydınızın aşağıda yer alan web linki üzerinden 25 Kasım 2016 Cuma günü mesai bitimine kadar tamamlanmış olmasını rica ederiz. Ayrıntılı bilgi için DEİK ile  (İlgili Kişi: Neslihan Onuralp; e-posta: nonuralp@deik.org.tr; tel: 0212 339 50 17) iletişime geçebilirsiniz.

http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/260/7573

Saygılarımızla,


Ek:  Yunan Firma Listesi
       Taslak Program

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama