Dtik
Türkiye – Kazakistan İş Forumu, 18 Aralık 2018, İstanbul

Türkiye – Kazakistan İş Forumu, 18 Aralık 2018, İstanbul

Sayın Üyemiz,

DEİK/Türkiye – Kazakistan İş Konseyi tarafından 18 Aralık 2018 tarihinde DEİK’te (Adres: River Plaza, Büyükdere Caddesi, Bahar Sokak No:13, Kat: 1, Levent – İstanbul)            Türkiye – Kazakistan İş Forumu düzenlenecektir. 

Kazakistan Cumhuriyeti Yatırımlar ve Kalkınma Bakanlığı, Tarım Bakanlığı ve yerel yönetim yetkililerinin yanı sıra, madencilik, kimya sanayii, tekstil ve diğer sektörlerde faaliyet gösteren şirket temsilcilerinin katılacakları etkinlikte Kazakistan ekonomisindeki son gelişmeler, ülkenin yatırım mevzuatı ve yatırımcılara sağlanan teşvikleri konu alan sunumların yapılacak, iki ülke  firma ve kurum temsicileri arasında iş görüşmeleri gerçekleştirilecektir.  

Bahse konu toplantıya katılmak isteyen üyelerimizin 17 Aralık 2018, Pazartesi günü saat 12:00’a kadar https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/818/11865 internet bağlantısında yer alan formu eksiksiz doldurarak, kayıt yaptırmaları gerekmektedir.  

Etkinlik taslak programı ve Kazakistan tarafı katılımcı listesi ilişikte sunulmakta olup, kayıt yaptıran firmalarımıza nihai program ve heyet listesi ayrıca iletilecektir. 

Saygılarımızla,

 

Dünya Türk İş Konseyi

 

EK-1: Taslak Program (1 sayfa)
EK-2: Kazakistan Heyet Listesi (3 sayfa)

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama