Dtik
Türk Keneşi Modern İpek Yolu Ortak Tur Paketi Projesi Hk.

Türk Keneşi Modern İpek Yolu Ortak Tur Paketi Projesi Hk.

Sayın Üyemiz,

Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi (Türk Keneşi) sekretaryasından DEİK’E iletilen bir yazıda, 2014 yılında Bodrum’da “Turizm İş Birliği” temasıyla düzenlenen Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi Zirvesi sonucunda Azerbaycan, Kazakistan, Kırgızistan ve Türkiye Devlet Başkanları tarafından alınan ortak kararla Türk Devletlerinin İpek Yolu üzerindeki zengin tarihi ve kültürel mirasının birbirlerine ve dünyaya tanıtım için “Modern İpek Yolu Ortak Tur Paketi Projesi” çalışmalarına başlama talimatının verildiği, bu çerçevede yapılan çalışmalar ve üst düzey katılımlı toplantılar neticesinde bahse konu Ortak Tur Paketinin hazırlandığı belirtilmektedir.

İlk olarak 3. Dünya Göçebe Oyunlarına denk gelecek şekilde 29 Ağustos – 6 Eylül 2018 tarihleri arasında Kırgızistan’a yönelik düzenlenmesi planlanan tur için hazırlanmış tanıtım broşürü ve bilgi notu ekte yer almakta olup detaylı bilgi için aşağıda belirtilen irtibat kişileriyle iletişime geçilebilmektedir.

Tulga Ozan, 05326148480, info@modernsilkroadtour.com   
Merve Özkök, 05304059716, info@modernsilkroadtour.com  
Dastan Almen, 05340407676, dalmen@turkkon.org 

Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.
Dünya Türk İş Konseyi
 
 
Ek1: Tanıtım broşürü (1 sayfa)
Ek2: Bilgi notu (16 sayfa)

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama