Dtik
T.C.Ekonomi Bakanı Sn.Nihat Zeybekci’nin Etiyopya Ziyareti Kapsamında Türkiye-Etiyopya İş Forumu, 6-8 Eylül 2016, Addis Ababa

T.C.Ekonomi Bakanı Sn.Nihat Zeybekci’nin Etiyopya Ziyareti Kapsamında Türkiye-Etiyopya İş Forumu, 6-8 Eylül 2016, Addis Ababa

Sayın Üyemiz,

Eşbaşkanlığı T.C.Ekonomi Bakanı Sayın Nihat Zeybekci tarafından deruhte edilen Türkiye-Etiyopya 7.Dönem Karma Ekonomik Komisyon (KEK) Toplantısı kapsamında, DEİK ve Etiyopya Ticaret Odası ve Sektörel Birlikleri işbirliğinde, 6-8 Eylül 2016 tarihleri arasında Etiyopya’nın başkenti Addis Ababa’da Sheraton Oteli’nde, Türkiye-Etiyopya İş Forumu gerçekleştirilecektir.

Afrika’da en hızlı büyüme kaydeden ülkelerden Etiyopya, 458 milyon nüfuslu Doğu ve Güney Afrika Ülkeleri Ortak Pazarı (COMESA) üyeliği ile Türk yatırımcılara büyük bir pazara ulaşım imkanı sunmakta olup, Türk özel sektörü için Afrika açılımının merkezi konumundadır. Yaklaşık 94 milyon nüfuslu bir pazar olan Etiyopya’nın Türkiye ile çeşitli iş alanlarında bağlantılarını güçlendirmek, teknoloji ve bilgi transferi sağlamak amaçlarıyla düzenlenecek forum inşaat, tarım sanayi, kimya, tekstil, mobilya, turizm ve otomotiv sektörlerinde faaliyet gösteren Etiyopyalı firmalarla Türk firmalarını bir araya getirmeyi amaçlamaktadır. 

Bu bilgiler ışığında, bahsekonu ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin, http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/233/7235 bağlantısında yer alan online başvuru formunu doldurmaları ve 31 Ağustos 2016 Çarşamba günü mesai bitimine kadar ödeme gerçekleştirmeleri önemle rica olunur.

Ek: Taslak Program


İletişim:
Sena Ağırgün (Türkiye-Afrika İş Konseyleri Koordinatör Yardımcısı)
africa@deik.org.tr, 0212 339 50 70

Katılım Koşulları:

 1. Başvuru formunun doldurulurken web tarayıcısı olarak Google Chrome kullanılması önemle rica olunur.
 2. Yerinden Katılım ücreti ise 100 Avro
 3. Ödeme seçenekleri, formu doldurduktan sonra ekrana gelecektir. Ödeme hesaba havale veya online olarak kredi kartı ile yapılabilmektedir. Banka Bilgisi:

  Banka Adı: TÜRKİYE İŞ BANKASI GALATASARAY- BEYOĞLU ŞUBESİ (1011) 
  Hesap Adı: DIŞ EKONOMİK İLİŞKİLER  KURULU / AFRİKA
  Swift: ISBKTRISXXX
  IBAN: TR10 0006 4000 0021 0113 3146 42 (AVRO)
   
 4. Ödemeler için son tarih: 31 Ağustos Çarşamba
 5. Ödeme esnasında bilgiler eksiksiz girildiği takdirde, makbuzunuz tarafınıza gönderilecektir.

Havale yoluyla ödeme yapıldığı takdirde, ödeme dekontlarının DEİK’e (africa@deik.org.tr) iletilmesi rica olunur.

 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama