Dtik
Rusya Federasyonu / Nijniy Novgorod Heyetinin Katılımıyla Bölge Tanıtım Toplantısı, 1 Kasım 2017, İstanbul

Rusya Federasyonu / Nijniy Novgorod Heyetinin Katılımıyla Bölge Tanıtım Toplantısı, 1 Kasım 2017, İstanbul

Sayın Üye, 

Nijniy Novgorod Bölgesinden gelerek Türkiye’yi ziyaret edecek olan firma temsilcilerinin katılımıyla 1 Kasım 2017, Çarşamba günü saat 13:30’da DEİK ofisinde bir tanıtım toplantısının düzenlenmesi planlanmaktadır. 

Söz konusu toplantı hakkında bilgilendirmeyi aşağıda ve ekte bilginize sunarız. 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

 

 

Rusya  Federasyonu / Nijniy  Novgorod  Heyetinin Katılımıyla Bölge Tanıtım Toplantısı, 1 Kasım 2017, İstanbul

 

Sayın Üyemiz,

İki ülke arasında ticari ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi amacıyla faaliyetlerini sürdüren Türkiye-Rusya İş Konseyi, iki taraflı ilişkileri canlı tutmak, Rusya’da iş yapmak isteyen Türk firmalarına ilk kaynaktan bilgi sağlamak amacıyla Rusya Federasyonu’nun çeşitli bölgelerinden gelen heyetler ile tanıtım toplantıları ve ikili görüşmeler organizasyonu çalışmalarına  devam etmektedir.

Bu kez, Nijniy Novgorod Bölgesinden gelerek ülkemizi ziyaret edecek olan firma temsilcilerinin katılımıyla 1 Kasım 2017, Çarşamba günü saat 13:30’da DEİK ofisinde Tanıtım Toplantısının düzenlenmesi planlanmaktadır.

Anılan toplantı sırasında, ekli listede belirtilen konuk firma temsilcilerinin kendi faaliyetleri hakkında bilgi vermeleri, bu bağlamda Türkiye iş çevrelerinin ilgisini çekebilecek iş ve yatırım olanaklarını anlatmaları ve karşılıklı olarak soruların  cevaplanması planlanmaktadır.

Söz konusu toplantıya katılmayı arzu eden üyelerimizin https://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/ 497/9507 adresli bağlantıda  bulunan  online  kayıt formunu en geç 27 Ekim 2017, Cuma günü saat 18:00’a kadar doldurmaları gerekmektedir.  

Bilgilerinize saygılarımla sunarım.


Ek : Heyet listesi (3 sayfa)

 

***Bu e-posta sistem tarafından otomatik olarak üretilmiştir. Lütfen Yanıtlamayınız.

River Plaza Büyükdere Cad. Bahar Sok. No:13/9-10 34394 Levent İstanbul Türkiye
Tel: (0212) 339 50 00 (pbx)
Faks: (0212) 270 30 92
info@deik.org.tr

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama