Dtik
Rusya Federasyonu Moskova Bölgesinde Yatırım Fırsatları

Rusya Federasyonu Moskova Bölgesinde Yatırım Fırsatları

Sayın Üyemiz,
 
Rusya Federasyonu Moskova Bölgesi Yatırım ve İnovasyon Bakanlığından DEİK’e iletilen bir yazıda, ülkede güçlü ekonomik potansiyele ve tarihi açıdan büyük öneme sahip,  yerli ve yabancı turistler tarafından ilk tercihler arasında yer alan Moskova Bölgesinde başta otel, fabrika ve üretim alanları inşaatları olmak üzere çeşitli alanlarda yapılacak yatırımlar için ayrıcalıkların tanınacağı belirtilmektedir.
 
Söz konusu bilgilendirme duyurusu aşağıda bilginize sunulmaktadır.
 
Saygılarımızla,
Dünya Türk İş Konseyi

Rusya Federasyonu Moskova Bölgesinde Yatırım Fırsatları

 

Sayın Üyemiz,

Rusya Federasyonu Moskova Bölgesi Yatırım ve İnovasyon Bakanlığından Kurulumuza iletilen bir yazıda, ülkede güçlü ekonomik potansiyele ve tarihi açıdan büyük öneme sahip,  yerli ve yabancı turistler tarafından ilk tercihler arasında yer alan Moskova Bölgesinde başta otel, fabrika ve üretim alanları inşaatları olmak üzere çeşitli alanlarda yapılacak yatırımlar için ayrıcalıkların tanınacağı belirtilmektedir. Turizm ve ekonomi faaliyetlerinin geliştirilmesi açısından büyük önem taşıyan otel ve otel zincirleri alanında yapılacak yatırımlarda şirketlerin kârlarına uygulanan vergide indirime gidileceği ve proje giderlerinin %20’sinin Moskova Bölgesi İdaresi tarafından karşılanacağı belirtilmektedir.

Moskova Bölgesi Kalkınma Kurumunun hazırlamış olduğu “Moskova Bölgesi Yatırım Fırsatları” sunumuna https://prezi.com/view/2ktYv6IwXfUcIaL5r2Yo/ adresli bağlantı üzerinden ulaşılabilmektedir.


Detaylı bilgi için:

RF Moskova Bölgesi Kalkınma Kurumu
Tatiana Ershova
Tel.: +7 495 280 79 84
E-posta:t.ershova@mosregco.ru; info@mosregco.ru
Web: http://invest.mosreg.ru/ 

Bilgilerinize saygılarımla sunarım.

 

 

***Bu e-posta sistem tarafından otomatik olarak üretilmiştir. Lütfen Yanıtlamayınız.

River Plaza Büyükdere Cad. Bahar Sok. No:13/9-10 34394 Levent İstanbul Türkiye
Tel: (0212) 339 50 00 (pbx)
Faks: (0212) 270 30 92
info@deik.org.tr

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama