Dtik
PROGRAM DEĞİŞİKLİĞİ: T.C. Başbakan Yardımcısı Sn Tuğrul Türkeş’in Ziyareti Çerçevesinde Türkiye-Tacikistan İş Forumu, 16 Şubat 2017, Duşanbe

PROGRAM DEĞİŞİKLİĞİ: T.C. Başbakan Yardımcısı Sn Tuğrul Türkeş’in Ziyareti Çerçevesinde Türkiye-Tacikistan İş Forumu, 16 Şubat 2017, Duşanbe

Sayın Üye,
 
DEİK Türkiye-Tacikistan İş Konseyi tarafından iletilen Türkiye-Tacikistan İş Forumu'nun duyurusunu bilgilerinize sunarız.
 

İlgi: 1 Şubat 2017 tarih ve TAC/2016-110 sayılı yazımız.

İlgide kayıtlı yazımızda, Türkiye ve Tacikistan arasında diplomatik ilişkilerin tesisinin 25. yılında Türkiye-Tacikistan Hükümetlerarası Karma Ekonomik Komisyonu (KEK) IX.Dönem Toplantısının T.C. Başbakan Yardımcısı Sayın Tuğrul Türkeş ve Tacikistan Ekonomik Kalkınma ve Ticaret Bakanı Sayın Nematullo Hikmatullozoda eşbaşkanlıklarında 15-17 Şubat 2017 tarihlerinde Duşanbe’de gerçekleştirileceği, bu bu ziyaret çerçevesinde DEİK / Türkiye-Tacikistan İş Konseyi tarafından 16 Şubat 2017, Perşembe günü Sheraton Otelinde Türkiye-Tacikistan İş Forumunun düzenleneceği bildirilmişti.

Söz konusu yazımız ekinde iletilen taslak programda belirtilen Türk Hava Yolları tarifeli uçuşlarda operasyonel değişikliğin meydana gelmesi nedeniyle, Türkiye’den katılacak işadamları heyetinin seyahat programı 15-17 Şubat olarak revize edilmiş olup, tavsiye edilen uçuşlar Tacik Somon Air olarak belirlenmiştir.

Kurulumuz organizasyonunda yapılacak Duşanbe ziyaretine katılmayı arzu eden üyelerimizin, en geç 10 Şubat 2017, Perşembe günü mesai bitimine kadar http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/338/8109 adresli internet bağlantısı üzerinden online kayıt yaptırarak kişi başı 500 USD tutarında katılım bedelini online kayıt sayfasında belirtilen hesaba yatırmaları gerekmektedir. Söz konusu katılım ücretine Duşanbe’de 3 gece konaklama, transfer, tercüme hizmetleri vb. dahil olup, uçak biletleri ve vize alımı işlemleri katılımcılar tarafından münferit şekilde sağlanacaktır. Somon Air havayollarının Türkiye’deki temsilciliklerine http://www.somonhavayollari.com/ adresli bağlantıdan ulaşılabilmektedir.

Taslak programı ekte sunulan etkinliğe ilişkin her  türlü  güncelleme ve detay bilgi, katılım teyidi veren firma temsilcilerine bilahare iletilecektir.

Tacikistan Cumhuriyeti’ne giriş vizesi ile ilgili işlemler hakkında ayrıntılı bilgi ekte sunulmaktadır.

Saygılarımla.


Ek : Taslak Program ve Vize İşlemleri Hakkında Bilgi Notu (1 sayfa)
 
 
 
Saygılarımızla,
 
Dünya Türk İş Konseyi 
 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama