Dtik
Özbekistan Cumhuriyeti Başbakanı Abdulla Aripov ile Toplantı, 1 Aralık 2018, Taşkent

Özbekistan Cumhuriyeti Başbakanı Abdulla Aripov ile Toplantı, 1 Aralık 2018, Taşkent
 

Özbekistan  Cumhuriyeti Başbakanı Abdulla Aripov ile Toplantı, 1 Aralık 2018, Taşkent

 

 

Sayın Üyemiz,

T.C. Taşkent Büyükelçiliğinden Kurulumuza iletilen bir yazıda, ülkemiz ile Özbekistan arasında son yıllarda her alanda gelişen ilişkilerimizde ekonomik ve ticari alanda da önemli ilerlemelerin kaydedildiği, bu bağlamda Özbekistan’da faaliyet gösteren veya planlayan firma temsilcilerinin Özbekistan Cumhuriyeti’nin üst düzey makamları ile bir araya gelerek projeleri ve faaliyetleri hakkında bilgi sunmaları ve varsa beklentilerini iletmeleri amacıyla 1 Aralık 2018 tarihinde sınırlı katılımlı bir toplantının tertip edilmesinin kararlaştırıldiği bildirilmektedir.

Özbekistan Cumhuriyeti Başbakanı Sayın Abdulla Aripov ve ilgili bakanlıklar ve üst düzey yetkililerinin katılımıyla düzenlenecek, yeri ve saati katılımcılara bilahare bildirilecek olan söz konusu toplantıya firmalarımızın iştirak edebilmesi için, katılacak firma sahibi/yöneticisi (her firmadan azami 2 kişi), firmanın iş konusu, somut proje ve beklentilerinin yer aldığı özet bilgilere ihtiyaç duyulmaktadır. Bu amaçla toplantıya katılmayı arzu eden firmalarımızın ekteki Türkçe ve Özbekçe (Özbekçe mümkün olmadığı takdirde Rusça) katılım formlarını (her firmadan iki form beklenmektedir) eksiksiz şekilde doldurarak, 28 Kasım 2018 günü saat 18:00’e kadar  DEİK’e (e-posta:  aay@deik.org.tr)  iletmeleri gerekmektedir. 

Ayrıca, toplantıya Taşkent dışından katılacak üyelerimizin seyahat düzenlemelerini (bilet satın alınması, kesin otel rezervasyonu v.b.) yapmadan önce DEİK’ten toplantıya katılımlarına ilişkin kesin teyit almaları gerekmektedir.

Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.

 

Ayrıntılı bilgi için:

Alperen Ay, Koordinatör Yardımcısı

Tel.: +90 212 339 5059

e-posta: aay@deik.org.tr

 

Ek: 

- Türkçe form (1 sayfa)

- Özbekçe form (1 sayfa)

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama