Dtik
Organizasyonel Dayanıklılık Anketi

Organizasyonel Dayanıklılık Anketi

Sayın Üyemiz,
 
Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi tarafından, DTİK’in desteği ile, yurtdışında yerleşik Türkler tarafından kurulmuş ve halen faaliyet gösteren Türk sermayeli firmaların “organizasyonel dayanıklılıkları” konusunda bir araştırma yürütülmektedir. “Organizasyonel dayanıklılık” bir firmanın krizler sonrasında daha da güçlenerek faaliyetlerini sürdürmesini sağlayan ve rekabet gücünü artıran bir yetkinliktir. Bu yetkinliğin geliştirilmesi, özellikle yüksek risk, belirsizlik ve rekabet ortamlarında faaliyet gösteren firmalar için kritik bir başarı faktörüdür.
 
Bu amaçla Özyeğin Üniversitesi İşletme Fakültesi tarafından İş Konseyimize iletilen talebe istinaden sizlerden geri dönüş alabilmek adına hazırlanan anket aşağıda yer alan link üzerinden bilgilerinize sunulmaktadır. Anketi dolduracak olan kişinin firmanın yönetiminde ve karar mekanizmasında yetkili bir kişi olması önem taşımaktadır. Bu sebeple çalıştığınız firmada yönetim içerisinde yer almıyorsanız, çalışmaya katkı sağlamak adına yöneticinizin (Türk ise) iletişim bilgilerini bize iletmenizi rica ederiz.
 
Anketteki sorular, yöneticinin gözüyle şirketin yönetim pratiklerini, girişimcilik oryantasyonunu ve kaynaklarının değerlendirilmesine yöneliktir; sizinle ilgili kimlik bilgilerinin ve şirketinizle ilgili mali bilgilerinin istenmesi söz konusu değildir. Anket cevaplarınız gizli tutulacaktır; bu çalışmayla ilgili hiçbir rapor ve sunumda, siz ve şirketinizle ilgili bilgiler paylaşılmayacaktır.
 
Ankete ulaşmak için tıklayınız.
 
Anket ile ilgili sorularınız için DTİK (Umay Solak; usolak@deik.org.tr; +90 212 339 5064) ile temasa geçebilirsiniz.
 
İlgi ve katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.
 
Saygılarımızla,
Dünya Türk İş Konseyi

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama