Dtik
Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu, 18 – 19 Ekim 2018, Kiev

Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu, 18 – 19 Ekim 2018, Kiev

Sayın Üyemiz,
 
Ukrayna’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve ülkenin en önemli iş etkinliği olan Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu 18 – 19 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecektir. Foruma ilişkin duyuruyu aşağıda bilginize sunarız.
 
Saygılarımızla
 
Dünya Türk İş Konseyi

 
 
 

 

Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu, 18 – 19 Ekim 2018, Kiev

 

 

Sayın Üyemiz,

Ukrayna’da her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve ülkenin en önemli iş etkinliği olan Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu 18 – 19 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.  Katılımcı profili ve tartışılan konuların güncelliği açısından dikkat çeken ve zengin bir içeriğe sahip olan forumun açılışı Ukrayna Başbakanı Volodymyr Groysman tarafından yapılacaktır. 

Dünyanın önemli ekonomileri arasında yaşanan “Ticaret savaşlarının” ülkelerin refahı ve kalkınma performanslarına olası etkileri, uluslararası rekabet koşulları ve girişimcilik ekosisteminde yeni eğilimler, dijital ekonomi ve inovasyon altyapısının geliştirilmesi forumun bu yılki ana konularını oluşturmaktadır. 

Kiev Ekonomi Forumu’na katılım koşulları, kayıt formu ve diğer bilgiler www.forumkyiv.org adresinde yer almaktadır. 

Bilgilerinize sunarız.

 

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama