Dtik
II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu, 10-11 Ekim 2018, İstanbul

II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu, 10-11 Ekim 2018, İstanbul

Sayın Üyemiz,

Afrika Birliği ve T.C. Ticaret Bakanlığı işbirliğinde; Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) organizasyonunda, 10-11 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda ‘’Birlikte Sürdürülebilir Geleceğe Yatırım’’ temasıyla, "II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu" gerçekleştirilecektir.
 
Söz konusuforum hakkında bilgilendirmeyi aşağıda bilginize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Dünya Türk İş Konseyi
 

 

 

 

II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu, 10-11 Ekim 2018, İstanbul

 

 

 

Sayın Üyemiz,

Afrika Birliği ve T.C. Ticaret Bakanlığı işbirliğinde; Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK) organizasyonunda, 10-11 Ekim 2018 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda ‘’Birlikte Sürdürülebilir Geleceğe Yatırım’’ temasıyla, "II. Türkiye-Afrika Ekonomi ve İş Forumu" gerçekleştirilecektir. Forum’un Türkçe, Fransızca ve İngilizce bilgi notları ekte yer almakta olup, yerli ve yabancı iş ortaklarınız ile paylaşmanızda yarar görülmektedir. 

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminin 100 gün İcraat Planı’nda ilk sıralarda yer alan ve büyük önem atfedilen bu etkinliğe tüm üyelerimizin katılımlarını diler, saygılar sunarım. 
 
Ek-1: Türkçe Bilgi Notu
Ek-2: Fransızca Bilgi Notu
Ek-3: İngilizce Bilgi Notu

 

 

 

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama