Dtik
HATIRLATMA: Türkiye-Rusya Ortak Gümrük Komitesi için Bilgi Notu Talebi

HATIRLATMA: Türkiye-Rusya Ortak Gümrük Komitesi için Bilgi Notu Talebi

Sayın Üye, 

 

Kasım ayı içerisinde Rusya Federal Gümrük Servisi ile T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı arasında Ortak Gümrük Komitesi Toplantısının gerçekleştirilmesi öngörülmektedir.

 

Söz konusu toplantı hakkında bilgilendirmeyi aşağıda bilginize sunarız.

 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

 

 

HATIRLATMA: Türkiye-Rusya Ortak Gümrük Komitesi için Bilgi Notu Talebi

ÇOK ACİL / SÜRELİ


Sayın Üyemiz,

T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığından Kurulumuza iletilen bir yazıda, Kasım ayı içerisinde Rusya Federal Gümrük Servisi ile T.C. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı arasında Ortak Gümrük Komitesi Toplantısının gerçekleştirilmesinin öngörüldüğü  belirtilmektedir. 

Anılan Ortak Komite çalışmalarında kullanılmak üzere, üyelerimizin Rusya Federasyonu dahilindeki gümrük noktalarında karşılaştıkları sorunlar, varsa çözüm önerilerine ilişkin bilgiye ihtiyaç duyulmaktadır. Bu çerçevede, üyelerimizin talep etmesi halinde firma adı belirtmeden Gümrük ve Ticaret Bakanlığına sunulacak dosyada yer alması uygun görülen  kısa bilgi notlarının üyelerimiz tarafından en geç 26 Ekim 2017, Perşembe günü mesai bitimine kadar DEİK’e (aay@deik.org.tr e-posta adresine) iletilmesi gerekmektedir. 

Saygılarımla.

 

***Bu e-posta sistem tarafından otomatik olarak üretilmiştir. Lütfen Yanıtlamayınız.

River Plaza Büyükdere Cad. Bahar Sok. No:13/9-10 34394 Levent İstanbul Türkiye
Tel: (0212) 339 50 00 (pbx)
Faks: (0212) 270 30 92
info@deik.org.tr

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama