Dtik
HATIRLATMA: DÜNYA TÜRK GİRİŞİMCİLER KURULTAYI

HATIRLATMA: DÜNYA TÜRK GİRİŞİMCİLER KURULTAYI

Sayın Üyemiz,

 

Dünya Türk İş Konseyi (DTİK)’in en önemli faaliyetlerinden biri olan Kurultay, bu yıl 26-27 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve DEİK ev sahipliğinde gerçekleştirecektir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla onurlandıracağı Dünya Türk Girişimciler Kurultayı’nın ilk günü 26 Mart 2016 Cumartesi günü, Bakanlar Kurulu’nun değerli üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek ‘Bakanlar Oturumu’, ‘Profesyoneller Oturumu’ ve ‘Diaspora ve Lobicilik Oturumu’ düzenlenecektir. Yurtdışında yerleşik Türk Girişimcilerimizin karşılaştığı sorunlar, uzmanlar, akademisyenler ve tecrübeli girişimcilerle tartışılacak ve soru-cevap şeklinde paneller gerçekleştirilecektir.

Bahse konu Kurultayın ikinci günü 27 Mart 2016 Pazar ise Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla şereflendireceği DTİK Genel Kurul akabinde gerçekleştirilecek ikili iş görüşmeleri sayesinde katılımcıların işbirlikleri ve ortaklıklar kurmasına zemin oluşturulacaktır.

 

Kurultaya katılım son başvuru tarihi 21 Mart 2016’dır.

Katılım bedeli : 100 USD’dır. (Ödeme dekontuna lütfen ad-soyad bilgilerinizi ekleyiniz.)

Kayıt formu için tıklayınız http://www.dtikkurultay2016.org/   (Katılım formunu doldurmanız kurultaya giriş için önem arz etmektedir.)

Aday başvuruları için:  tbal@deik.org.tr  (Aday başvuru formunu en geç 11 Mart 2016 tarihine kadar göndermeniz önemle rica olunur.)

 

Katılımınızdan memnuniyet duyarız.

 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

 

 

NOT1: T.C. Ekonomi Bakanlığı ile alım heyeti kapsamında görüşmeler devam etmektedir. Ekonomi Bakanlığı Ticaret Müşavirlerimize resmi yazıyı ulaştırmasına müteakip konuya ilişkin bilgilendirme yurtdışındaki Ticaret Müşavirliklerimiz tarafından yapılacaktır.

 

NOT2: Dünya Türk Girişimciler Kurultayı'na Yurtdışından Katılım Sağlayacak Girişimcilerimiz için THY İndirimi Uygulanmaktadır. Kayıt referans numaranızla size yakın THY ofisi ile irtibata geçmeniz gerekmektedir. 

Etkinlik İsmi: DÜNYA TÜRK GİRİŞİMCİLER KURULTAYI

Etkinlik Kodu: 151TKM16

Etkinlik Tarihi: 26-27 Mart 2016

*Program dahilinde etkinlik katılımcılarına, İstanbul varışlı tüm dış hat seferlerde aşağıda belirtilen oranlarda indirimler uygulanacaktır.

*İndirimler etkinlik tarihinden 7 gün öncesini ve 7 gün sonrasını kapsayan süreçlerde geçerli olup,  katılımcılar özel online booking tool üzerinden ve tüm satış ofislerinden de işlem yaptırabilirler.

İndirim Oranları:

Business Class:

C CL için %20, D/K CL için %10 indirim

Comfort Class:

U CL için %15, O CL için %10  indirim

Ekonomi Class:

B/Y CL için %15 indirim

H /M/S CL için %10, E/L/QT/ CL için %5 indirim

 

 

Ayrıntılı bilgi için; tbal@deik.org.tr; kurultay2016@deik.org.tr, 0212 339 50 15-64-6

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama