Dtik
GÜNCELLEME VE HATIRLATMA: İzmir Enternasyonal Fuarı Çerçevesinde Türkiye-Rusya İş Forumu, 18 Ağustos 2017, İzmir

GÜNCELLEME VE HATIRLATMA: İzmir Enternasyonal Fuarı Çerçevesinde Türkiye-Rusya İş Forumu, 18 Ağustos 2017, İzmir

Sayın Üyemiz,


Bu yıl “Partner Ülke Rusya” teması ile 86’ncı defa düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı çerçevesinde  18 Ağustos 2017, Cuma günü İzmir Swissôtel’de Türkiye-Rusya İş Forumunun organize edilmesinin planlandığı belirtilmişti.


T.C. Ekonomi Bakanlığı koordinasyonu, Ege İhracatçı Birlikleri destekleri ile DEİK organizasyonunda gerçekleştirilecek olan İş Forumunun taslak programı ekte sunulmakta olup, etkinliğin açış oturumunda T.C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci ve Rusya Federasyonu Enerji Bakanı Aleksandr Novak’ın katılımcılara hitap etmeleri, peşi sıra düzenlenecek eşzamanlı oturumlar çerçevesinde ise sanayi, enerji, özel ekonomik bölgelerin tanıtımı, turizm, müteahhitlik ve bölgelerarası işbirliği konularının masaya yatırılarak iki ülkeden ilgili bakanlık, kurum ve firma temsicileri tarafından karşılıklı olarak değerlendirmeleri öngörülmektedir.


Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin http://portal.deik.org.tr/KatilimFormu/438/8949 adresinde  bulunan  online  kayıt formunu en geç 15 Ağustos 2017, Salı günü saat 18:00’a kadar doldurmaları gerekmektedir. İş Forumuna ilişkin güncel program ve Rusya heyet listesinin nihai hali, kayıt yapan katılımcılara bilahare iletilecektir. Katılımcıların İzmir’e ulaşımı, konaklama, toplantı yerine transfer vb. işlemler kendi imkanları ile organize edilecektir.


Bunun yanı sıra, 19-22 Ağustos tarihleri boyunca fuar alanında bulunacak ve ekli listede isimleri ve faaliyet alanları belirtilen Rusya firmaları ile birebir görüşmelerin sağlanması amacıyla aşağıda irtibatları belirtilen MatchMaking şirketi yetklilieri ile önceden temas edilmesinde fayda görülmektedir:


İgnat Mustaev

Tel.: +7 (499) 110 60 78 ext. 201 / +7 (985) 642-70-20

e-posta: matchmaking2@it-systems.ru 

 

Konuyu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

 

 

Ekler: 

- İş Forumu taslak program (1 sayfa)

- İş Forumuna katılacak Rusya heyeti taslak listesi (12 sayfa)

- Fuar alanında Rusya standı listesi (2 sayfa)
 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama