Dtik
GÜNCELLEME / Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu, 5-6 Ekim 2017, Kiev

GÜNCELLEME / Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu, 5-6 Ekim 2017, Kiev

 
Sayın Üye,
 
Tarafınıza önceden gönderilmiş olan Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu ile ilgili duyuru güncellenmiştir. Forum hakkında yapılan son duyuru aşağıdaki gibidir.
 
Bilginize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Dünya Türk İş Konseyi
 

GÜNCELLEME / Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu, 5-6 Ekim 2017, Kiev

 

 

Sayın Üyemiz,

İlgide kayıtlı duyurumuzda 5-6 Ekim 2017 tarihlerinde Ukrayna’nın başkenti Kiev’de geleneksel Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu’nun düzenleneceği bildirilerek, Ukrayna ile yeni iş bağlantıları kurmak ve üçüncü ülke şirketleri ile Ukrayna’da ortak projeler geliştirmek açısından önemli fırsatlar sunan etkinliğe dair ayrıntılı bilgilerin www.forumkyiv.org internet sitesinde bulunduğu ve kayıt işlemlerinin de aynı site üzerinden yapıldığı bildirilmişti. 

Forum organizasyon komitesi ile yaptığımız görüşmeler sonucu, Türk şirket ve kurum temsilcilerine katılım ücretinden yüzde 25 indirim yapılması hususunda mutabakat sağlanmıştır. İndirim Business ve Startup paketlerinde geçerli olup, site üzerinden yapılan kayıt işlemleri sırasında MCC25 promosyon kodu girildikten sonra otomatik olarak uygulanacaktır. 

 

***Bu e-posta sistem tarafından otomatik olarak üretilmiştir. Lütfen Yanıtlamayınız.

River Plaza Büyükdere Cad. Bahar Sok. No:13/9-10 34394 Levent İstanbul Türkiye
Tel: (0212) 339 50 00 (pbx)
Faks: (0212) 270 30 92
info@deik.org.tr

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama