Dtik
GÜNCELLEME / Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu, 18 – 19 Ekim 2018, Kiev

GÜNCELLEME / Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu, 18 – 19 Ekim 2018, Kiev

Sayın Üyemiz,

Kiev’de her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Ukrayna’nın en önemli iş etkinliği olan Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu’nun bu yıl 18 – 19 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirilektir. Forumla ilgili ayrıntılı bilgiler, kayıt formu ve diğer  hususların www.forumkyiv.org adresinde yer almaktadır.
 
Foruma ait güncel duyuru aşağıda bilginize sunulmaktadır.
 
Saygılarımızla,
Dünya Türk İş Konseyi  
 

GÜNCELLEME / Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu, 18 – 19 Ekim 2018, Kiev

 

 

 


Sayın Üyemiz,

İlgide kayıtlı duyurumuzda Kiev’de her yıl geleneksel olarak düzenlenen ve Ukrayna’nın en önemli iş etkinliği olan Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu’nun bu yıl 18 – 19 Ekim 2018 tarihlerinde gerçekleştirileceği; ana gündemini uluslararası rekabet koşulları ve girişimcilik ekosisteminde yeni eğilimler, dijital ekonomi ve inovasyon altyapısının geliştirilmesi, uluslarası “ticaret savaşları” ve diğer güncel konuların oluşturduğu forumla ilgili ayrıntılı bilgiler, kayıt formu ve diğer  hususların www.forumkyiv.org adresinde yer aldığı bildirilmişti. 

Dünyanın 30’dan fazla ükesinden 100’ün üzerinde seçkin konuşmacı ve yaklaşık 2 bin katılımcının beklendiği, çözüm ortakları arasında DEİK’in de bulunduğu Kiev Uluslararası Ekonomi Forumu  organizasyon komitesi Türk şirket ve kurum temsilcilerine katılım ücretinden yüzde 20 indirim yapılacağını tarafımıza iletmiştir. 

Business ve Standard paketlerinde geçerli olan indirimden yararlanabilmek için site üzerinden yapılan kayıt işlemleri sırasında TU_020  promosyon kodunun girilmesi gerekmektedir. 

Bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama