Dtik
Düzeltme / Türkiye- Vietnam İş Konseyi Ortak Toplantısı ve İkili İş Görüşmeleri, 11-14 Temmuz 2017, Hanoi

Düzeltme / Türkiye- Vietnam İş Konseyi Ortak Toplantısı ve İkili İş Görüşmeleri, 11-14 Temmuz 2017, Hanoi

Sayın Üyemiz,

12 Temmuz 2017 tarihinde Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve KEK Eşbaşkanı Sayın Mehmet Müezzinoğlu’nun başkanlığında Hanoi’de düzenlenecek 7. Dönem KEK (Karma Ekonomik Komisyon) Toplantısı kapsamında 11-14 Temmuz 2017 tarihleri arasında Hanoi’de “Türkiye-Vietnam İş Konseyi Ortak Toplantısı ve İkili İş Görüşmeleri” ve Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı ve KEK Eşbaşkanı Sayın Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımlarıyla CEO Yuvarlak Masa Toplantısı düzenlenecektir. 

Söz konusu toplantıda, dünyada yüksek büyüme oranına sahip ülkelerden biri olan Vietnam’ın sunduğu yatırım ve iş fırsatlarına yönelik bilgiler paylaşılacaktır. Türkiye ile Vietnam arasındaki ticaret hacmi ülkenin sunmuş olduğu fırsatlar göz önünde alındığında oldukça düşük kalmaktadır. Vietnam, özellikle altyapı, inşaat, turizm, ilaç ve gıda başta olmak üzere pek çok sektörde önemli fırsatlar sunmaktadır. 

Anılan ziyarete ilişkin taslak program ekte yer almaktadır. Bu bilgiler ışığında söz konusu etkinliğe katılmak isteyen ya da detaylı bilgi almak isteyen üyelerimizin DEİK (Ecem Mirzaloğlu, Tel: 0212 339 50 18, E-posta: emirzaloglu@deik.org.tr) ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. 

Not: Umuma Mahsus Pasaport hamilleri vizeye tabidir. Diplomatik, Hizmet ve Hususi Pasaport hamilleri vizeden muaftır.

Saygılarımla,


Ek: Taslak Program

 

 

***Bu e-posta sistem tarafından otomatik olarak üretilmiştir. Lütfen Yanıtlamayınız.

River Plaza Büyükdere Cad. Bahar Sok. No:13/9-10 34394 Levent İstanbul Türkiye
Tel: (0212) 339 50 00 (pbx)
Faks: (0212) 270 30 92
info@deik.org.tr

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama