Dtik
Dünya Türk Girişimciler Kurultayı, Alım Heyeti Hakkında Bilgi,

Dünya Türk Girişimciler Kurultayı, Alım Heyeti Hakkında Bilgi,

Sayın Üyemiz,


 
26-27 Mart 2016 tarihinde düzenlenecek Dünya Türk Girişimciler Kurultayı için "ALIM HEYETİ" kapsamında katılımda bulunmak istemeniz durumunda; 

Alım heyeti kapsamında yurtdışından katılım gösterecek firma temsilcilerinin 25-26 Mart 2016 tarihleri arasında 2 gece konaklaması DEİK tarafından organize edilecek olup katılımcıların 27 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilecek ikili iş görüşmelerine iştirak etmesi zorunludur. Uçak saatleri nedeniyle ikili iş görüşmeleri programında yer alamama durumu olan katılımcılarımız için 1 gecelik fazla konaklama opsiyonu uygulanabilecektir. Alım Heyeti Programına katılımı uygun görülen firmalara onay bildirisi ve konaklamaya ilişkin detaylar iletilecektir. 

Kurultaya ve Alım Heyeti için katılım son başvuru tarihi 23 Mart 2016’dır.

Katılım bedeli : 100 USD’dır. (Ödeme dekontuna lütfen ad-soyad bilgilerinizi ekleyiniz.)

Alım heyeti için detaylı sorularınız için irtibat Barış Çuvalcı,bcuvalci@deik.org.tr

 

THY İndirimi kapsamında;

Kayıt referans numaranızla size yakın THY yetkili ofisi ile irtibata geçmeniz gerekmekte veya Türk Hava Yolları “etkinlik adı” ’nın Resmi Hava Yolu olarak Turkish Conventions kapsamında belirli rezervasyon sınıflarında indirimli ücretler sunmaktadır. Rezervasyon ve biletleme için lütfen https://www4.thy.com/TKC  ziyaret ediniz. Delege sekmesini tıklayarak “etkinlik kodu”  ile ilerleyebilirsiniz.

 

Etkinlik İsmi: DÜNYA TÜRK GİRİŞİMCİLER KURULTAYI

Etkinlik Kodu: 151TKM16

Etkinlik Tarihi: 26-27 Mart 2016

*Program dahilinde etkinlik katılımcılarına, İstanbul varışlı tüm dış hat seferlerde aşağıda belirtilen oranlarda indirimler uygulanacaktır.

*İndirimler etkinlik tarihinden 15 gün öncesini ve 15 gün sonrasını kapsayan süreçlerde geçerli olup,  katılımcılar özel online booking tool üzerinden ve tüm satış ofislerinden de işlem yaptırabilirler.

İndirim Oranları:

Business Class:

C CL için %20, D/K CL için %10 indirim

Comfort Class:

U CL için %15, O CL için %10  indirim

Ekonomi Class:

B/Y CL için %15 indirim

H /M/S CL için %10, E/L/QT/ CL için %5 indirim

 
 
Detaylı bilgi için : www.dtik.org.tr
 
 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama