Dtik
Dünya Türk Girişimciler Kurultay, 26-27 Mart 2016, İstanbul

Dünya Türk Girişimciler Kurultay, 26-27 Mart 2016, İstanbul

 

Sayın Üyemiz,

 

Dünya Türk İş Konseyi (DTİK)’in en önemli faaliyetlerinden biri olan Kurultay, bu yıl 26-27 Mart 2016 tarihleri arasında İstanbul Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda, T.C. Ekonomi Bakanlığı ve DEİK ev sahipliğinde gerçekleştirecektir.

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla onurlandıracağı Dünya Türk Girişimciler Kurultayı’nın ilk günü 26 Mart 2016 Cumartesi günü, Bakanlar Kurulu’nun değerli üyelerinin katılımıyla gerçekleşecek ‘Bakanlar Oturumu’, ‘Profesyoneller Oturumu’ ve ‘Diaspora ve Lobicilik Oturumu’ düzenlenecektir. Yurtdışında yerleşik Türk Girişimcilerimizin karşılaştığı sorunlar, uzmanlar, akademisyenler ve tecrübeli girişimcilerle tartışılacak ve soru-cevap şeklinde paneller gerçekleştirilecektir.

Bahse konu Kurultayın ikinci günü 27 Mart 2016 Pazar ise Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu’nun katılımıyla şereflendireceği DTİK Genel Kurul akabinde gerçekleştirilecek ikili iş görüşmeleri sayesinde katılımcıların işbirlikleri ve ortaklıklar kurmasına zemin oluşturulacaktır.

 

Kayıt formu için tıklayınız :   http://www.dtikkurultay2016.org/   (Kurultaya katılım son başvuru tarihi 21 Mart 2016’dır.)

Aday başvuruları için:  tbal@deik.org.tr  (Aday başvuru formunu en geç 11 Mart 2016 tarihine kadar göndermeniz önemle rica olunur.)

 

Katılımınızdan memnuniyet duyarız.

 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

 

NOT1: DTİK üyelerinin bahse konu kurultaya katılım sağlayabilmesi ve seçimlerde oy kullanabilmesi için 100 dolar ödemeyi katılım formunda yer alan ödeme seçenekleri kısmından gerçekleştirmiş olması gerekmektedir. 2016 tarihi itibariye ödeme yapan üyelerimizin tekrar ödeme yapması gerekmemektedir.

NOT2: T.C. Ekonomi Bakanlığı ile alım heyeti kapsamında görüşmeler devam etmektedir. Ekonomi Bakanlığı Ticaret Müşavirlerimize resmi yazıyı ulaştırmasına müteakip konuya ilişkin bilgilendirme yurtdışındaki Ticaret Müşavirliklerimiz tarafından yapılacaktır.

 

Ayrıntılı bilgi için; tbal@deik.org.tr; kurultay2016@deik.org.tr, 0212 339 50 15-64-68

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama