Dtik
DTİK Balkanlar Girişimci Toplantısı, 5 Mayıs 2016, Üsküp, Makedonya

DTİK Balkanlar Girişimci Toplantısı, 5 Mayıs 2016, Üsküp, Makedonya

Sayın Üyemiz,

DEİK çatısı altında faaliyet gösteren Dünya Türk İş Konseyi (DTİK), altı bölgede (Afrika-Orta Doğu-Körfez, Amerika, Avrasya, Avrupa, Asya Pasifik, Balkanlar) Türk diasporasının ekonomik varlığını güçlendirmek ve lobi kapasitesini artırmak amaçları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu kapsamda, DTİK Balkanlar Bölge Komitesi ev sahipliğinde, 5 Mayıs 2016 Perşembe günü Stone Bridge Hotel Üsküp’de “DTİK Balkanlar Girişimci Toplantısı” gerçekleştirilecektir. Bahse konu toplantının amacı bu bölgedeki işbirliğimizi arttırmak ve Türk diasporası adına yapılacak faaliyetlerin artan ivmeyle devamını sağlamaktır.

T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Mustafa Elitaş’ın katılımları ile onurlandırması beklenen DTİK Balkanlar Girişimci Toplantısı’na DTİK İcra Komitesi üyeleri, Balkanlar coğrafyasından iş dünyası temsilcileri, dernekler ve resmi kurumların katılımları beklenmektedir.

Toplantımıza katılımlarınızdan memnuniyet duyacak olup, katılım sağlamak istediğiniz takdirde en geç 03 Mayıs 2016 tarihine kadar DTİK’e (Tuğba Bal, e-mail: tbal@deik.org.tr ) iletilmesini rica ederiz.

 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

 

Ek: Taslak program

 

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama