Dtik
DTİK Avrupa Girişimci Toplantısı, 7 Ekim 2016, Zürih, İsviçre

DTİK Avrupa Girişimci Toplantısı, 7 Ekim 2016, Zürih, İsviçre

 
Sayın Üye,
 

DEİK çatısı altında faaliyet gösteren Dünya Türk İş Konseyi (DTİK), altı bölgede (Afrika-Orta Doğu-Körfez, Amerika, Avrasya, Avrupa, Asya Pasifik, Balkanlar) Türk diasporasının ekonomik  varlığını güçlendirmek ve lobi kapasitesini artırmak amaçları ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Bu kapsamda, DTİK Avrupa Bölge Komitesi ev sahipliğinde, 7 Ekim 2016 Cuma günü 19:00-21:00 saatleri arasında Hotel Töss, Zürih’te “DTİK Avrupa Girişimci Toplantısı” gerçekleştirilecektir. Bahse konu toplantının amacı bu bölgedeki işbirliğimizi arttırmak ve Türk diasporası adına yapılacak faaliyetlerin artan ivmeyle devamını sağlamaktır.

Avrupa Girişimci Toplantısı’na DTİK İcra Komitesi üyeleri, Avrupa coğrafyasından iş dünyası temsilcileri, dernekler ve resmi kurum temsilcilerinin katılımları beklenmektedir.

Toplantımıza katılımlarınızdan memnuniyet duyacak olup, katılım sağlamak istediğiniz takdirde en geç 5 Ekim 2016 tarihine kadar DTİK’e (Tuğba Bal, e-mail: tbal@deik.org.tr ) iletilmesini rica ederiz.

 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

 

 

 

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama