Dtik
DTİK Avrasya Girişimci Toplantısı, 17 Mayıs 2016, Salı

DTİK Avrasya Girişimci Toplantısı, 17 Mayıs 2016, Salı

 

Sayın Üyemiz,   

DEİK çatısı altında faaliyet gösteren Dünya Türk İş Konseyi (DTİK), altı bölgede (Afrika-Orta Doğu-Körfez, Amerika, Avrasya, Avrupa, Asya Pasifik, Balkanlar) Türk diasporasının ekonomik varlığını güçlendirmek ve lobi kapasitesini artırmak amaçları ile çalışmalarını sürdürmektedir. 

Bu kapsamda, DTİK Avrasya Bölge Komitesi ev sahipliğinde, 17 Mayıs 2016 Salı günü Bişkek’de “DTİK Avrasya Girişimci Toplantısı” gerçekleştirilecektir. Bahse konu toplantının amacı bu bölgedeki işbirliğimizi arttırmak ve Türk diasporası adına yapılacak faaliyetlerin artan ivmeyle devamını sağlamaktır. 

T.C. Ekonomi Bakanı Sayın Mustafa Elitaş’ın katılımları ile onurlandırması beklenen DTİK Avrasya Girişimci Toplantısı’na DTİK İcra Komitesi üyeleri, Avrasya coğrafyasından iş dünyası temsilcileri, dernekler ve resmi kurumların katılımları beklenmektedir.

Toplantımıza katılımlarınızdan memnuniyet duyacak olup, katılım sağlamak istediğiniz takdirde en geç 13 Mayıs 2016 tarihine kadar DTİK’e (Tuğba Bal, e-mail: tbal@deik.org.tr ) iletilmesini rica ederiz.

 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama