Dtik
DTİK Avrasya Girişimci Toplantısı, 14 Ekim 2016, Bişkek, Kırgızistan

DTİK Avrasya Girişimci Toplantısı, 14 Ekim 2016, Bişkek, Kırgızistan

 

Sayın Üyemiz,

 

DEİK çatısı altında faaliyet gösteren Dünya Türk İş Konseyi (DTİK), altı bölgede (Afrika-Orta Doğu-Körfez, Amerika, Avrasya, Avrupa, Asya Pasifik, Balkanlar) Türk diasporasının ekonomik  varlığını güçlendirmek ve lobi kapasitesini artırmak amaçları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu kapsamda, DTİK Avrasya Bölge Komitesi ev sahipliğinde, 14 Ekim 2016 Cuma günü Bişkek’de “DTİK Avrasya Girişimci Toplantısı” gerçekleştirilecektir. Bahse konu toplantının amacı bu bölgedeki işbirliğimizi arttırmak ve Türk diasporası adına yapılacak faaliyetlerin artan ivmeyle devamını sağlamaktır.

T.C. Ekonomi Bakan Yardımcısı Sayın Fatih Metin'in teşrif edeceği DTİK Avrasya Girişimci Toplantısı’na DTİK İcra Komitesi üyeleri, Avrasya coğrafyasından iş dünyası temsilcileri, dernekler ve resmi kurumların katılımları beklenmektedir.

Toplantımıza katılımlarınızdan memnuniyet duyacak olup, katılım sağlamak istediğiniz takdirde DTİK’e (Tuğba Bal, e-mail: tbal@deik.org.tr) iletilmesini rica ederiz.

 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

 

 

 

Ek: Taslak program 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama