Dtik
DEİK/ 21. Dünya Bilgi Teknolojileri Kongresi Kapsamında 7.Türkiye- Tayvan İş Konseyi Ortak Toplantısı, 10-14 Eylül 2017,Taipei

DEİK/ 21. Dünya Bilgi Teknolojileri Kongresi Kapsamında 7.Türkiye- Tayvan İş Konseyi Ortak Toplantısı, 10-14 Eylül 2017,Taipei

Sayın Üyemiz,

10-14 Eylül 2017 tarihleri arasında Taipei’de düzenlenecek 21st World Congress on Information Technology (21. Dünya Bilgi Teknolojileri Kongresi) kapsamında Tayvan’ın başkenti Taipei’de  “7. Türkiye- Tayvan İş Konseyi Ortak Toplantısı ve İkili İş Görüşmeleri” düzenlenecektir. 

2016 yılı itibarıyla 1,7 milyar ABD Doları olarak gerçekleşen Türkiye ile Tayvan’ın ticaret hacminde, Türkiye’nin ihracatında hammaddelerin öne çıktığı, buna karşın Tayvan’dan ithal edilen ürünler içerisinde elektrikli ve elektronik cihazların öne çıktığı görülmektedir.  Bu kapsamda söz konusu ticaret heyetine başta elektrik/ elektronik, gıda (başta işlenmiş gıda ve unlu mamuller) sektörleri olmak üzere inşaat, madencilik ve doğal taşlar, enerji, bilgi ve iletişim teknolojileri sektörlerinden firmaların katılımında büyük fayda görülmektedir.  

21. Dünya Bilgi Teknolojileri Kongresi ile ilgili bilgiler ekte yer almakta olup, söz konusu kongreye katılım ücretlerinde DEİK katılımcılarına indirim sağlanacaktır. 

Anılan ziyarete ilişkin detaylar ve program katılımcılara bilahare iletilecek olup, bu bilgiler ışığında söz konusu ziyarete katılmak isteyen üyelerimizin en geç 15 Ağustos 2017, Salı günü mesai bitimine kadar http://portal.deik.org.tr/Anket/432 linkinde yer alan formu doldurmaları gerekmektedir. Söz konusu ziyaret ile ilgili detaylı bilgi edinmek isteyen üyelerimizin DEİK (Tülin Avcı, Tel: 0212 339 50 37, E-posta: tavci@deik.org.tr) ile iletişime geçmeleri gerekmektedir. 

Bilgilerinize saygılarımla sunarız,

Dünya Türk İş Konseyi

 

Ek: 21. Dünya Bilgi Teknolojileri Kongresi Broşürü :  Tıklayınız: http://www.deik.org.tr/uploads/wcit-brosur-4e4.pdf


 
Not: Umuma Mahsus Pasaport hamillerine sınırda vize uygulaması vardır.  30 güne kadar ikamet süreli tek girişli vizelerini sınırda almak isteyen umuma mahsus pasaport hamili Türk vatandaşlarının Taipei’deki Taoyuan Uluslararası Havaalanından giriş yapmaları ve dönüş bileti ibraz etmeleri, vize müracaat formu 
doldurmaları, iki adet vesikalık fotoğraf ibraz etmeleri ve 24 ABD Doları işlem harcı ödemeleri gerekmektedir.

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama