Dtik
Bilgilendirme: Rusya / Krasnodar Bölgesi İş İnsanları Heyetinin Katılımı ile İkili İş Görüşmeler Etkinliği, 2 Kasım 2018, İstanbul

Bilgilendirme: Rusya / Krasnodar Bölgesi İş İnsanları Heyetinin Katılımı ile İkili İş Görüşmeler Etkinliği, 2 Kasım 2018, İstanbul

Sayın Üyemiz,

İstanbul Sanayi Odasından (İSO) Kurulumuza iletilen bir yazıda, 2 Kasım 2018 Cuma günü 10:00-12:30 saatleri arasında İSO Odakule Tünel Salonu’nda Rusya’nın Krasnodar bölgesinde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin ülkemizi ziyareti kapsamında “Türkiye-Rusya İkili İş Görüşmeler Etkinliği”nin organize edileceği bildirilmektedir. İlgili duyuruyu bilgilerinize sunarız.

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

 

Rusya / Krasnodar Bölgesi İş İnsanları Heyetinin Katılımı ile İkili İş Görüşmeler Etkinliği, 2 Kasım 2018, İstanbul

 

 

Sayın Üyemiz,

İstanbul Sanayi Odasından (İSO) Kurulumuza iletilen bir yazıda, 2 Kasım 2018 Cuma günü 10:00-12:30 saatleri arasında İSO Odakule Tünel Salonu’nda Rusya’nın Krasnodar bölgesinde faaliyet gösteren firma temsilcilerinin ülkemizi ziyareti kapsamında “Türkiye-Rusya İkili İş Görüşmeler Etkinliği”nin organize edileceği bildirilmektedir.

Yazıda devamla, bir milyonluk nüfusu ile Krasnodar şehrinin, üniversiteleri, müzeleri, tiyatroları, zengin tarihi, gelişmiş kara, hava ve demiryolu ulaşım ağıyla Rusya Federasyonu’nun önde gelen metropolleri arasında yer aldığı, bölge ekonomisinin tarım, gıda işleme, turizm ve madencilik sektörleri üzerinde yoğunlaştığı belirtilmektedir.

Bu bağlamda, konuk heyet listesi ve program akışı ekte sunulan etkinliğe katılmak isteyen üyelerimizin ilişikteki  formu detaylı şekilde doldurarak 1 Kasım 2018 tarihine kadar mameral@iso.org.tr adresine göndermeleri gerekmektedir. Etkinliğe katılım ücretsiz olup, görüşme dili İngilizcedir. İkili iş görüşmeleri esnasında tercüman desteği sağlanmayacak olup formun İngilizce doldurulması gerekmektedir.

 

Bilgilerinize sunarız.

Ek: 

- Heyet listesi (1 sayfa)

- Program ve başvuru formu (1 sayfa)

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama