Dtik
Bilgilendirme:Küba-Venezuela Ticaret Heyet Ziyareti, 23-27 Nisan 2017 (DEİK-TİM İşbirliği)

Bilgilendirme:Küba-Venezuela Ticaret Heyet Ziyareti, 23-27 Nisan 2017 (DEİK-TİM İşbirliği)

Sayın Üyemiz,

DEİK ve TİM işbirliğinde, T.C. Ekonomi Bakanlığı Koordinasyonunda, 23-27 Nisan 2017 tarihleri arasında Küba’nın başkenti Havana ve Venezuela’nın başkenti Karakas’a yönelik ticaret heyet ziyareti gerçekleştirilecektir. 

İhracatçılarımıza yönelik Küba ve Venezuela’da yeni iş ve yatırım imkânlarının oluşturulması ve pazar payımızın arttırılması için düzenlenecek söz konusu heyete özellikle; Ulaştırma, Otomotiv, Enerji, Sağlık/Biyoteknoloji, İnşaat ve Yapı Malzemeleri, Elektrik&Elektronik, Beyaz Eşya, Mobilya, Tekstil, Tarım ve Tekstil Makineleri, Kozmetik, Kimya, Plastik Sanayi, Kağıt, Gıda, Dizi&Film ve İletişim sektörlerinde faaliyet gösteren, uluslararası standartlara uygun ürünleri imal ve/veya ihraç eden ya da ilgili sektörlerde yatırım yapmayı düşünen firmaların katılımlarında fayda görülmektedir.

Söz konusu heyette yer almak isteyen üyelerimizin https://goo.gl/PrczIa  adresindeki başvuru formunu eksiksiz doldurarak, en geç 7 Nisan 2017 Cuma günü mesai bitimine kadar başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Yerinden katılım bedeli her ülke için 300 USD'dir.

Konaklama 

Havana Konaklama: 5* Nacional Hotel

 

Caracas Konaklama: 5*JW Marriott Hotel

Detaylı Bilgi için:Melike Hocaoğlu ,mhocaoglu@deik.org.tr;  0212 339 50 50 07

 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi


Ek 1: Heyet Taslak Programı
Ek 2: Ödeme Bilgisi

 
 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama