Dtik
Bilgilendirme: İzmir Enternasyonal Fuarı Çerçevesinde Türkiye-Rusya İş Forumu, 18 Ağustos 2017, İzmir

Bilgilendirme: İzmir Enternasyonal Fuarı Çerçevesinde Türkiye-Rusya İş Forumu, 18 Ağustos 2017, İzmir

Sayın Üyemiz,

Bu yıl “Partner Ülke Rusya” teması ile 86’ncı defa düzenlenecek olan İzmir Enternasyonal Fuarı çerçevesinde  DEİK / Türkiye-Rusya İş Konseyi organizasyonunda 18 Ağustos 2017, Cuma günü Türkiye-Rusya İş Forumunun organize edilmesi planlanmaktadır.

Başta enerji, sanayi, inovasyon, turizm, tarım sektörleri başta olmak üzere birçok alanda faaliyet gösteren Rusya’dan firma, kurum ve kuruluş temsilcilerinin katılımı ile gerçekleştirilmesi öngörülen İş Forumunda Rusya Federasyonu Enerji Bakanı Aleksandr Novak, Sanayi ve Ticaret Bakanı Denis Manturov ve T.C. Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci’nin katılımcılara hitap etmeleri beklenmektedir.

Bahsi geçen etkinlikle ilgili programı ve katılım koşulları, Rusya tarafı ile karşılıklı hazırlık sürecinde netleştikçe Kurulumuz üyelerine bilahare iletilecek olup, yeni dönemde Rusya ile ilişkileri geliştirmeyi ve yeni işbirlikleri kurmayı arzu eden firma ve işadamlarımızın anılan tarihi şimdiden ajandalarına kaydetmelerinde fayda görülmektedir.

Bilgilerinize saygılarımızla sunarız.
 
Dünya Türk İş Konseyi

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama