Dtik
Bilgilendirme: DTİK Balkanlar Girişimci Toplantısı, 23 Temmuz 2016, Gümülcine

Bilgilendirme: DTİK Balkanlar Girişimci Toplantısı, 23 Temmuz 2016, Gümülcine

Sayın Üyemiz,

 

DEİK çatısı altında faaliyet gösteren Dünya Türk İş Konseyi (DTİK), altı bölgede (Afrika-Orta Doğu-Körfez, Amerika, Avrasya, Avrupa, Asya Pasifik, Balkanlar) Türk diasporasının ekonomik  varlığını güçlendirmek ve lobi kapasitesini artırmak amaçları ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Bu kapsamda, DTİK Balkanlar Bölge Komitesi ev sahipliğinde, 23 Temmuz 2016 Cumartesi günü saat 15:00-17:00 saatleri arasında Arcadia Hotel Gümülcine’de “DTİK Balkanlar Girişimci Toplantısı” gerçekleştirilecektir. Bahse konu toplantının amacı bu bölgedeki işbirliğimizi arttırmak ve Türk diasporası adına yapılacak faaliyetlerin artan ivmeyle devamını sağlamaktır.

T.C. Ekonomi Bakanlığı Müsteşarı Sayın İbrahim Şenel’in katılımları ile onurlandırması beklenen DTİK Balkanlar Girişimci Toplantısı’na DTİK İcra Komitesi üyeleri, Balkanlar coğrafyasından iş dünyası temsilcileri, dernekler ve resmi kurumların katılımları beklenmektedir.

Toplantımıza katılımlarınızdan memnuniyet duyacak olup, katılım sağlamak istediğiniz takdirde en geç 20 Temmuz 2016 tarihine kadar DTİK’e (Tuğba Bal, e-mail:tbal@deik.org.tr) iletilmesini rica ederiz.

 

Saygılarımızla,

Dünya Türk İş Konseyi

 

Arcadia Hotel Adres: Panepistimioupoli Komotini, P.C 69100, Telefon: +30 25310– 89100

 

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama