Dtik
Afganistan Bilgi Talebi hk.

Afganistan Bilgi Talebi hk.

Sayın Üyemiz,

2 Ağustos 2018 Perşembe günü DEİK Ofisi’nde gerçekleştirilen “Yeni Atanan Afganistan İslam Cumhuriyeti İstanbul Ticaret Ataşesi Abdul Qayoom Bassam ile Tanışma Toplantısı” vesilesiyle ülkemiz ile Afganistan arasındaki ticari ve ekonomik ilişkilerde mevcut durum, varsa karşılaşılan sorunlar ve çözüm önerilerini içeren bir bilgi notunun Kurulumuzca hazırlanarak Afganistan İslam Cumhuriyeti İstanbul Ticaret Ataşeliğine sunulması planlanmaktadır.
 
Bu bağlamda, anılan Ticaret Ataşeliğine iletilmesinde fayda görülen hususların 15 Ağustos 2018 Çarşamba günü saat 18:00’e kadar aay@deik.org.tr e-posta adresine gönderilmesi önemle rica edilmektedir. 
 
Öte yandan, yukarıda bahsi geçen toplantıda Ticaret Ataşesi Abdul Qayoom Bassam’ın gerçekleştirmiş olduğu “Invest in Afghanistan” başlıklı sunumuna ekte ulaşılmakta olup, Ticaret Ataşeliği irtibat bilgileri aşağıda paylaşılmaktadır.
 
Abdul Qayoom Bassam
Afganistan İslam Cumhuriyeti İstanbul Ticaret Ataşesi
Tel.: +90 212 296 5237
E-posta: qbassam@gmail.com; commercialattacheist@gmail.com
Adres: Yenibosna Merkez Mah. 29 Ekim Cad. İ.V.P Blok Ofisleri 
  4. Plaza 8.Kat No:802 Bahçelievler, İstanbul
 
 
 
Saygılarımızla,
Dünya Türk İş Konseyi
 
 
Ek: “Invest in Afghanistan” sunumu (11 sayfa)

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama