Dtik
37. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı, 22-24 Ekim 2018, Washington D.C.

37. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı, 22-24 Ekim 2018, Washington D.C.

Sayın Üyemiz,
 
DEİK/Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) ve American Turkish Council (ATC) tarafından düzenlenen 37. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı, 22-24 Ekim 2018 tarihlerinde Trump International Hotel, Washington D.C.’de gerçekleştirilecektir.
 
Söz konusu konferans hakkında bilgilendirmeyi aşağıda bilginize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Dünya Türk İş Konseyi
 

 

 

 

37. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı, 22-24 Ekim 2018,  Washington D.C.

 

 

Sayın Üyemiz,

DEİK/Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) ve Amerikan Türk Konseyi (ATC) olarak iki ülke arasında son dönemlerde yaşanan sorunlardan dolayı derin bir üzüntü duyuyoruz. Son dönemde karşılıklı yaptırımlar ticari ilişkileri oldukça etkilemiştir. 

Bu nedenle 37’incisini düzenlediğimiz Yıllık Konferansımızın kayıt ücretlerinde düzenleme yapılmış, 1 dolar 3.5 lira olacak şekilde kayıt sayfamızın ödeme kısmına yansıtılmıştır.

37’inci Yıllık Konferansımızda kamuoyuna güçlü mesaj verebilmemiz için vereceğiniz desteğin ve çalışmalara katkınızın bizim için büyük önem taşıdığını belirtmek istiyoruz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 

Detaylı bilgi için www.atctaikconference.com, kayıt için http://register.atctaikconference.com adreslerini ziyaret edebilir, sponsorluk imkanları için buraya tıklayabilirsiniz.

Saygılarımla,

 

 

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama