Dtik
37. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı, 22-24 Ekim 2018, Washington D.C.

37. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı, 22-24 Ekim 2018, Washington D.C.

Sayın Üyemiz,

DEİK/Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) ve American Turkish Council (ATC) tarafından düzenlenen 37. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı, 22-24 Ekim 2018 tarihlerinde Trump International Hotel, Washington D.C.’de gerçekleştirilecektir. İlgili duyuruyu bilginize sunarız.
 
Saygılarımızla,
Dünya Türk İş Konseyi

37. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı, 22-24 Ekim 2018,  Washington D.C.

 

 

Sayın Üyemiz,

DEİK/Türkiye-ABD İş Konseyi (TAİK) ve American Turkish Council (ATC) tarafından düzenlenen 37. ATC-TAİK Ortak Yıllık Konferansı, 22-24 Ekim 2018 tarihlerinde Trump International Hotel, Washington D.C.’de gerçekleştirilecektir. 

37’inci Yıllık Konferansımızda kamuoyuna güçlü mesaj verebilmemiz için vereceğiniz desteğin ve çalışmalara katkınızın bizim için büyük önem taşıdığını bir kez daha belirtmek istiyoruz. Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız. 

Detaylı bilgi için www.atctaikconference.com, kayıt için http://register.atctaikconference.com adreslerini ziyaret edebilir, sponsorluk imkanlarını ekli dosyada bulabilirsiniz.

Saygılarımızla,

 

 

Ek: ATC-TAIK Ortak Yıllık Konferansı Sponsorluk Paketi

 

Üye Girişi
Şifre Hatırlatma

Üye girişi yapmak için gerekli şifrenizi hatırlamıyorsanız lütfen aşağıdaki alanları doldurarak 'Gönder' butonuna tıklayınız.

Arama